Light On w Indiach

Opublikowane przez administrator w dniu

Na początku września 2019 roku została przeprowadzona II część projektu Light On. Członkowie naszego koła udali się do Nagpuru i Indiach aby wspólnie ze studentami st. Vincent Palloti College zbudować solar tracker – urządzenie śledzące ruch słońca, pozwalające utrzymywać najwyższą wydajność panela słonecznego.

Pierwsza część projektu polegała na przekazaniu jak największej ilości informacji o fotowoltaice online, o czym więcej można przeczytać w tym wpisie.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi artykułami na temat naszego projektu:

https://www.weareamission.org/news/lighton?fbclid=IwAR22DE_2kdhrDkSIIERxl1osYM7I2Act7dyFaYKG1YF75hG5b_HDIDzRV6A

Nie jest to pierwszy międzynarodowy projekt realizowany przez nasze koło. Przez Light On i Projekt Tajikistan staramy się pokazać, że żyjąc w Europie możemy zrobić coś dobrego również w odległych zakątkach świata.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *